Deze reis boeken:
Deze reis is niet online te boeken.
Dit kan zijn omdat er op dit moment geen mogelijke reisdata bekend zijn of omdat het hier een groepsreis betreft.
Neem voor meer informatie contact op met info@milotreizen.nl of telefoonnummer 010-4320366. |
|
|
|
|
Efteling: dé leukste schoolreis!
Leerlingen raken niet uitgekeken in de Efteling. Iedereen heeft het enorm naar hun zin. Het wordt dé leukste schoolreis!
In de winter…
…vormt het park één groot winters wonderland, waar er naast het genieten van de attracties ook geschaatst, gelanglauft of gegleden kan worden van een echte sneeuwglijbaan.
In de lente, zomer, herfst…
...genieten de leerlingen van wonderlijke vertelsels, duizelingwekkende dromen, avonturen op hoge snelheid en sprookjesachtig entertainment. Op de 60e verjaardag van de Efteling - 31 mei 2012 - wordt Aquanura geopend. Ervaar de magie van deze sensationele en grootste watershow van Europa. Een schitterend slot van een sprookjesachtige Efteling-dag. Trek ook ten strijde tegen de draak in de houten racer-achtbaan Joris en de Draak. Natuurlijk mag een bezoek aan de magische stad Raveleijn en Sprookjesboom niet ontbreken.
Inclusief:
Vervoer en entreekaart ( mits geboekt voor 1 april 2013, bij minimaal 45 betalende personen)
Vragen en opmerkingen:
Heeft u een vraag of opmerking over deze reis? Of heeft u een verzoek omtrend de opstapplaatsen en/of tijden? Neem dan gerust contact met ons op info@milotreizen.nl
Prijzen: - 25,50 euro - Geboekt voor 1 april - 30,50 euro - Na 1 april
|
|
|
|
Type: Schoolreizen
| Duur: 1 dag | Prijs: 25,50 euro
|
|
|