Indien u bij ons een dagtocht of meerdaagse reis naar het buitenland wilt boeken dan adviseren wij u eerst te kijken op :
https://www.nederlandwereldwijd.nl/reizen/reisadviezen U kunt daar invullen naar welk land u wilt en dan ziet u of er regels zijn waaraan u moet voldoen.
WIJ geven u geen adviezen wat u moet doen, het is uw eigen verantwoordelijkheid.
LET OP : in de bus is een mondkapje, tot nu toe, verplicht. Kinderen onder de 12 jaar hoeven geen mondkapje te gebruiken.
Vroeg in de morgen vertrekt onze touringcar richting Parijs waar wij rond het middaguur aankomen bij het hotel, IBIS Issy Les Moulineaux Val de Seine (onder voorbehoud). De rest van de dag heeft u vrij ter besteding.
Op de tweede dag kunt u een stadstour met ons maken langs de vele bezienswaardigheden Parijs. Na de tour zet de chauffeur u in het centrum af waar u zelf op eigen gelegenheid de stad kunt gaan verkennen.
Op de derde dag heeft u de ochtend nog vrij te besteden. Om 13 uur gaan wij weer richting Nederland.
De prijs voor deze driedaagse is € 129,- per persoon. De toeslag voor een eenpersoons kamer bedraagt € 40,-
De prijs is gebaseerd op vervoer, overnachtingen met ontbijt. |